Prisijungimas                                                   Priminti slaptažodį
El. paštasSlaptažodis
vitamins supplements
ARENA maudymosi kostiumų išpardavimas! Nuolaidos iki 70%!
Facebook
maisto papildai
sportuojantiems
Apie Top 10 Registracija Platintojams Kontaktai  
KrepšelisIšvalytiUžsakytiUžsakymaiAkcijos
  
Paieška
Katalogas
ARENA prekės plaukimui
Aksesuarai
Treniruokliai
Įtvarai
Apsaugos
Apsaugos kalnų slidinėjimui
Karščio ir šalčio terapija
Kompresinė apranga
Širdies ritmo monitoriai
Lipnios juostos (teipai)
Teipavimo reikmenys
Masažiniai aliejai
Kosmetika (nuo 2009 11 01)
Masažuokliai
Hummel apranga
Kompresinė apranga atsistatymui
Matavimo prietaisai
Nordic Walking lazdos
Bridgedale kojinės

Gamintojai
3H Medical
AEG (Vokietija)
ARENA (Italija)
Bomann
BRIDGEDALE (Didžioji Britanija)
Clatronic
Condicio Sport (Suomija)
EKHO (JAV)
Hummel
Jaybird & Mais (JAV)
M Double You (Olandija)
McDavid (JAV)
Mueller (JAV)
Phyto Performance(Italija)
Polar (Suomija)
Power System
ProMedix
Shaker Spider
Sixtus (Vokietija)
Smart Shake
Sport Instruments (JAV)
Yamuna (Vengrija)
Kompresinė apranga >> Apranga apsauganti nuo šalčio >> Termokompresiniai marškiniai jaunimui 994YT
Termokompresiniai marškiniai jaunimui 994YT
Gamintojas: McDavid (JAV)
Kaina: 40.26 €
Įpakavimas: 1 vnt.
Lojalumo nuolaida: Registruotiems ir prisijungusiems vartotojams
Norėdami įdėti prekę į krepšelį turite prisijungti

McDavid termokompresiniai marškiniai su ilgom rankovėm skirti jaunimui; patogus ir tamprus hDc audinys, užtikrinantis ilgą apsaugą ir kūno temperatūros kontrolę.

Apranga veikia panašiai kaip antras odos sluoksnis.

Šiluminė kompresija šildo ir stabilizuoja raumenis esant temperatūrai žemiau 7ºC.  

Tai pažangiausia McDavid kompresinė apranga su įdiegtomis šiluminės kompresijos ir hDc   technologijomis.  

KOMPRESINIAI RŪBAI

Senovės Elados sportininkai varžybose dalyvaudavo apsinuoginę, kad apranga nevaržytų judesių ir netrukdytų pasiekti maksimalių rezultatų. Kompanija McDavid pažengė dar toliau: sukūrė tokius drabužius, kurie ne tik nevaržo judesių, bet dar ir priešingai, padeda sportininkui. Todėl, Mcdavid kompanijos specialistai, ištyrę įvairių sporto šakų sportininkų kūno judesių ypatybes, sukūrė XXI amžiaus sportinę aprangą, kuri gali būti laikoma tarsi antroji sportininko oda. Tai kompresinė McDavid apranga – apranga sukurta atsižvelgiant į žmogaus kūno anatomiją. McDavid kompresinė apranga patogiai aptempia kūną, suteikia maksimalią judėjimo laisvę ir tuo pačiu kontroliuoja ir sustiprina raumenų veiklą. Gamindama savo kompresinę aprangą, McDavid kompanija gamyboje naudoja šiuolaikines kompresines medžiagas, kurios užtikrina aukšto lygio suspaudimą užtikrinantį optimalų raumenų darbą ir maksimalų komfortą.

Kuo yra geri ir išskirtiniai McDavid kompresiniai rūbai? Kodėl juos pasirenka profesionalūs sportininkai visame pasaulyje? Kompresinės medžiagos išsaugoja pagrindinius raumenis apšilimo būklėje. Tai sumažina traumų, susijusių su raumenų patempimais, riziką beveik iki nulio, taip pat sumažina raumenų nuovargį, atsirandantį dėl pieno rūgšties kaupimosi, bei sumažina raumenų traukulių atsiradimo tikimybę. Dar daugiau, kompresinė apranga skatina greitesnį sportininko atsistatymą po treniruočių ir varžybų, išlaikydama optimalų raumenų tonusą. Papildomai kompresinė apranga  apsaugo odą nuo dirginimo ir nutrynimų. Reikia tik vieną kartą užsidėti McDavid naujovišką sportinę kompresinę aprangą ir pajusite precedento neturinčią paramą jūsų raumenims, o taip pat nuostabų šilumos efektą, tuo pačiu gausite apsaugą nuo perkaitimo, neįtikėtiną komfortą treniruočių metu, užtikrinamą prakaito pašalinimu nuo kūno ir  kvėpuojančiomis audinio savybėmis.

McDavid kompresinė apranga tinka ne tik profesionaliems sportininkams, kurie pagal profesiją visada privalo likti geros fizinės formos ir sumažinti traumų riziką, bet ir bet kuriam asmeniui, kuris užsiiminėja sportu mėgėjišku lygiu, arba tiesiog nori maksimaliai lengvai palaikyti gerą fizinę formą. Taip pat ši kompresinė apranga bus  naudinga žmonėms, kovojantiems su viršsvoriu, kadangi bet kokie fiziniai pratimai aprirengus kompresinę aprangą yra daug efektyvesni.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti pačią pažangiausią kompresinę aprangą – pagamintą pasaulinio lyderio sporto medicinos ir sportinių apdsaugų srityje - McDavid kompanijos. Asortimente yra kompresiniai rūbai su apsauginiais HexPad įdėklais, apranga specialiai sukurta pagal jūsų sporto šaką, pvz. krepšiniui, rankiniui, futbolui, ledo rituliui, tenisui, tinkliniui, regbiui, slidinėjimui ar čiuožimui ir pan., taip pat apranga pagaminta naudojant pažangias šilumines technologijas hDc. Jūs galite išsirinkti kompresinę aprangą tinkamą tiek suaugusiems tiek ir vaikams.

Šiluminė kompresija šildo ir stabilizuoja raumenis esant temperatūrai žemiau 7ºC.  

HDC TECHNOLOGIJA

Jeigu norite, kad sportas jums atneštų džiaugsmą, kad jūs galėtumėte siekti aukštų rezultatų, jums reikalinga atitinkama apranga, kuri būtų tikrai patogi. Juk, kuo didesni fiziniai krūviai, tuo aukštenė jūsų kūno temperatūra. Kuo intensyvesnė treniruotė, tuo daugiau jūs prakaituojate. Tai, be sukeliamų nepatogumų, veda prie to, kad jums darosi vis karščiau. Galiausiai galite perkaisti, o tai priveda prie diskomforto, arba dar blogiau, prie  organizmo dehidratacijos. Tokiomis sąlygomis apie jokius sportinius pasiekimus negali būti net kalbos.

Šiandien į pagalbą jums ateis naujos revoliucinės technologijos. Viena iš jų yra HydraVent hDc. Medžiagos, pagamintos pagal šias technologijas, turi daug privalumų.  Pirmiausia, jums bus pakankamai vėsu karštose patalpose. Tuo pačiu metu, šaltoje aplinkoje, jums bus šilta vilkint aprangą, pagamintą iš medžiagų su hDc technologija. Taigi, ši technologija visiškai apsaugo jus nuo terminio šoko. Ji užtikrina prakaito paskirstymą ant paviršiaus ir pagreitintą jo išgaravimą. Dėl šios priežasties oda išlieka sausa, tuo pačiu išlaikomas optimalus kūno temperatūros režimas. 

Modelis: 994YT. 

Spalva: juoda. 

Dydžiai: M-L. 

Dydis

M

L

Apimtis aplink krūtinę

60-75 cm

75-85 cm

 

Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras
food supplements
supplements
© Copyright UAB "Ginatmeda"Sprendimas: kitoks.com