Prisijungimas                                                   Priminti slaptažodį
El. paštasSlaptažodis
vitamins supplements
ARENA maudymosi kostiumų išpardavimas! Nuolaidos iki 70%!
Facebook
maisto papildai
sportuojantiems
Apie Top 10 Registracija Platintojams Kontaktai  
KrepšelisIšvalytiUžsakytiUžsakymaiAkcijos
  
Paieška
Katalogas
ARENA prekės plaukimui
Aksesuarai
Treniruokliai
Įtvarai
Apsaugos
Apsaugos kalnų slidinėjimui
Karščio ir šalčio terapija
Kompresinė apranga
Širdies ritmo monitoriai
Lipnios juostos (teipai)
Teipavimo reikmenys
Masažiniai aliejai
Kosmetika (nuo 2009 11 01)
Masažuokliai
Hummel apranga
Kompresinė apranga atsistatymui
Matavimo prietaisai
Nordic Walking lazdos
Bridgedale kojinės

Gamintojai
3H Medical
AEG (Vokietija)
ARENA (Italija)
Bomann
BRIDGEDALE (Didžioji Britanija)
Clatronic
Condicio Sport (Suomija)
EKHO (JAV)
Hummel
Jaybird & Mais (JAV)
M Double You (Olandija)
McDavid (JAV)
Mueller (JAV)
Phyto Performance(Italija)
Polar (Suomija)
Power System
ProMedix
Shaker Spider
Sixtus (Vokietija)
Smart Shake
Sport Instruments (JAV)
Yamuna (Vengrija)
Apie parduotuvę

     http://www.sportnutrition.lt/ – tai specializuota maisto papildų sportuojantiems elektroninė parduotuvė, kurioje galima ne tik įsigyti plačiausią asortimentą maisto papildų ir kitų sporto prekių, bet ir surasti daug naudingos informacijos apie sportininkų mitybą ir maisto papildus. Mūsų parduotuvės maisto papildus gali įsigyti visų šalių gyventojai. Ne visi parduotuvėje pateikti papildai parduodami Europos Sąjungos šalyse.
     Pagrindinis mūsų tikslas - pateikti gyventojams aukščiausios kokybės produktus, padėti jiems sportuojant ir siekiant aukštesnių rezultatų, bei padėti visiems, kurie propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Šiuo metu maisto papildai sportuojantiems prieinami tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tuo tarpu rajonuose gyventojams jie neprieinami. Tam, kad sportinė mityba būtų prieinama visiems, savo sveikata besirūpinantiems aktyviems žmonėms, taip pat siekiant pagerinti visų sportuojančių ir mėgstančių aktyvų gyvenimo būdą žmonių treniruočių efektyvumą ir fizinį pasirengimą, buvo sukurta šį internetinė parduotuvė.
     Mes nesiūlome vieno gamintojo produktų, mes siūlome daugelio gamintojų produktus! Rinka dinamiška, kiekvienas gamintojas bando patraukti dėmesį naujovėmis, dažnai jos naudojamos daugiau reklaminiais tikslais. Šiuolaikiniam klientui trūksta objektyvios informacijos apie gaminį. Šioje situacijoje galime Jums padėti - suteikti objektyvią konsultaciją. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje detaliai aprašomi visi maisto papildai bei kiti produktai, pateikiamos jų sudedamosios medžiagos, tikimės, kad tai padės jums geriau apsispręsti kurie maisto papildai ar kiti produktai jums yra tinkamiausi.

KAIP NUSIPIRKTI PRODUKTUS?

 1. Registracija.

 • Maisto papildai bei kiti produktai gali būti perkami tik užsiregistravus ir padarius užsakymą;
 • Jei esate naujas mūsų klientas, paspauskite „Registracija“ ir užpildykite reikiamus laukelius savo duomenimis (žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi. BŪTINA nurodyti TIKSLŲ adresą, gatvės pavadinimą, namo bei būto Nr., pašto kodą, ir savo telefono Nr.);
 • Jei norite įsigyti prekes kaip įmonė, papildomai užpildykite reikiamus laukelius (įmonės pavadinimas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas, įmonės registracijos adresas);
 • El. paštu jūs gausite žinutę su nuoroda registracijos aktyvacijai – paspaudę ją, Jūs jau būsite užsiregistravęs.

 2. Prekių užsakymas.

 • Jei užsiregistravote ar esate užsiregistravęs pas mus jau anksčiau - įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį bei nuspauskite mygtuką "Prisijungti";
 • - Dominančią prekę galite rasti navigaciniame meniu kairėje pusėje pasirinkus konkrečią prekių grupę;
 • Išsamus prekės aprašymas pateikiamas paspaudus prekės pavadinimą;
 • Įsidėti prekę į krepšelį galima paspaudus mygtuką „Įdėti į krepšelį“. Šalia esančiame langelyje galite nurodyti norimą kiekį. Užsakyti maisto papildai ir kitos prekės gali būti peržiūrėtos paspaudus mygtuką "Krepšelis". Prekių krepšelio laukelyje „Kiekis“ galite pakeisti pasirinktų prekių kiekį (tik būtina paspausti mygtuką „Atnaujinti“). Norint užsakyti pasirinktas prekes, reikia paspausti "Užsakyti", norint atsisakyti - reikia paspausti" Išvalyti";
 • Taip pat Jūs galite išsakyti savo nuomonę apie konkrečią prekę, paspaudus mygtuką „Komentuoti prekę“.

* SVARBU: išsirenkat prekes, atkreipkite dėmesį į krepšelio spalvą. Mėlynas krepšelis - šiuo metu yra daugiau negu trys prekės,

Pilkas krepšelis - šiuo metu Jus dominančio produkto neturime arba šiuo produktu Lietuvoje neprekiaujame.

Norime pabrėžti: kai užsiregistruojate, ir užsakote prekes - gaunate iš mūsų pirmą laišką (kad išsirinkote tam tikras prekes). Norėdami užtikrinti, kad šiuo metu visos jus dominančios prekės yra prekyboje - mes patvirtiname jūsų užsakymą (šiuo atveju jūs gaunate išankstinę sąskaitą-faktūrą) arba panaikiname (jeigu prekių nėra prekyboje). Kai jūs padarote mokėjimą už prekes, ir mes savo sąskaitoje pamatome pinigus - iškart paštu išsiunčiame jūsų prekes ir jūs gaunate dar vieną laišką - normalią sąskaitą (tai reiškia, kad iš užsakytų jus perkėlėme į apmokėtus ir išsiuntėm prekes).

 3. Apmokėjimas.

 • Norėdami išvengti apgaulingų užsakymų, mes taikome išankstinio apmokėjimo būdą;
 • Pagrindinė šio apmokėjimo sąlyga – tai pinigų pervedimas už prekes krepšelyje pagal gautą sąskaitą. Pinigai pervedami: UAB „Sportmeda“, į/k: 300571055, Citadelė bankas AB, Vilniaus filialas, a/s: LT797290000001468830. Tą pačią arba sekančią darbo dieną, kai prekės bus apmokėtos, bus paruoštas užsakymas ir išsiųstas nurodytu adresu;
 • Apmokėjimo laikotarpis yra 10 dienų. Šiam laikui praėjus, užsakymas naikinamas. Tuo atveju, jei nespėjote apmokėti, užsakymą reikėtų kartoti iš naujo;
 • Taip pat apmokėti galima atsiimant prekes patiems parduotuvėje „Sportas ir sveikata“, adresu Konstitucijos pr. 6, Vilnius, pateikus gautą sąskaitą. Šiuo atveju nebus skaičiuojamos transportavimo išlaidos. Nuspręsdami atsiimti prekes parduotuvėje „Sportas ir sveikata“ būtina paskambinti į parduotuvę tel.: 8-650-77744 ir pranešti apie ketinimą nusipirkti atitinkamus produktus. Taip Jūs žinosite ar visi išrinkti produktai yra parduotuvėje.
 • Apmokėjimą galite atlikti tik tuomet, kai gaunate patvirtinimą, jog visas prekes turime (į savo elektroninį paštą gaunate išankstinę sąskaitą-faktūrą apmokėjimui)

 4. Prekių pristatymas.

Mes stengiamės padaryti Jūsų bendravimą su http://www.sportnutrition.lt/ parduotuve kaip galima patogesnį ir paprastesnį, todėl:

 

 • maisto papildai ir kitos prekės pristatomos per maksimaliai trumpą laiką;
 • - prekės pristatomos per “Lietuvos paštą” – paprastai tai užtrunka nuo 3 iki 5 darbo dienų;
 • apie Jūsų užsakymo gavimą ir prekių išsiuntimą Jus informuosime el. pašto žinutėmis;
 • maisto papildai ir kitos prekės pristatomos už minimalią kainą – tik 3 eurai už vieną užsakymą, o užsakant prekių didesnei, negu 70 eurų sumai – prekių pristatymas nemokamas;
 • Vilniaus mieste prekes galima atsiimti patiems parduotuvėje „Sportas ir sveikata“, adresu Konstitucijos pr. 6, Vilnius, pateikus gautą sąskaitą. Šiuo atveju nebus skaičiuojamos pristatymo išlaidos. Nepamirškite, prieš atvažiuojant, pasiteiraukite ar visi produktai šiuo metu yra parduotuvėje.
 • Siuntos nuo 2 kg gali būti pristatomos per kurjerių tarnybas (prieš tai suderinus su pirkėju), lengvesnės negu 2 kg siuntos pristatomos per Lietuvos paštą.

* SVARBU: Dėl produktų pristatymo neaiškumų prašome teirautis tel.: 8-650-77744.

PASTOVIEMS KLIENTAMS TAIKOMOS NUOLAIDOS

Mūsų parduotuvėje nuolatiniams klientams nuo bendros užsakymų sumos taikomos kaupiamosios nuolaidos. Esant bendrai užsakymui sumai:
-         virš 300 eurų – maisto papildai ir kitos prekės kainuos 5% mažiau;
-         virš 750 eurų – maisto papildai ir kitos prekės kainuos 7% mažiau;
-         virš 1500 eurų – maisto papildai ir kitos prekės kainuos 10% mažiau;
Nuolaidos pradedamos taikyti nuo sekančio užsakymo, kai viršijama nurodyta suma.  

AKCIJOS

Mūsų parduotuvėje nuolat  vykdomos akcijos, kai maisto papildai ir kiti produktai kainuoja itin nedaug. Apie vykdomas akcijas galite žiūrėti paspaudę nuorodą “Akcijos”.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB "Sportmeda"
Įmonės kodas: 300571055
PVM kodas: LT100002737119

Pardavimų skyrius:
„Sportas ir sveikata“, Konstitucijos pr. 6, Vilnius,

Darbo laikas: I-V 10.00-14.00, VI, VII Nedirbame

Tel.: (8650)-77744.

El.paštas:

info@sportnutrition.lt

kristina@sportnutrition.lt

info@sportmeda.com

 

Jeigu turite pastabų dėl elektroninės parduotuvės ar pastebėjote netikslumų aprašymuose prašytume informuoti el. pašto adresu:

info@sportmeda.com

food supplements
supplements
© Copyright UAB "Ginatmeda"Sprendimas: kitoks.com