Prisijungimas                                                   Priminti slaptažodį
El. paštasSlaptažodis
vitamins supplements
ARENA maudymosi kostiumų išpardavimas! Nuolaidos iki 70%!
Facebook
maisto papildai
sportuojantiems
Apie Top 10 Registracija Platintojams Kontaktai  
KrepšelisIšvalytiUžsakytiUžsakymaiAkcijos
  
Paieška
Katalogas
ARENA prekės plaukimui
Aksesuarai
Treniruokliai
Įtvarai
Apsaugos
Apsaugos kalnų slidinėjimui
Karščio ir šalčio terapija
Kompresinė apranga
Širdies ritmo monitoriai
Lipnios juostos (teipai)
Teipavimo reikmenys
Masažiniai aliejai
Kosmetika (nuo 2009 11 01)
Masažuokliai
Hummel apranga
Kompresinė apranga atsistatymui
Matavimo prietaisai
Nordic Walking lazdos
Bridgedale kojinės

Gamintojai
3H Medical
AEG (Vokietija)
ARENA (Italija)
Bomann
BRIDGEDALE (Didžioji Britanija)
Clatronic
Condicio Sport (Suomija)
EKHO (JAV)
Hummel
Jaybird & Mais (JAV)
M Double You (Olandija)
McDavid (JAV)
Mueller (JAV)
Phyto Performance(Italija)
Polar (Suomija)
Power System
ProMedix
Shaker Spider
Sixtus (Vokietija)
Smart Shake
Sport Instruments (JAV)
Yamuna (Vengrija)
Apsaugos kalnų slidinėjimui >> Moterims >> Kalnų slidinėjimo apsauginiai marškiniai moterims GRAVITY 9975T
Kalnų slidinėjimo apsauginiai marškiniai moterims GRAVITY 9975T
Gamintojas: McDavid (JAV)
Kaina: 64.87 €
Įpakavimas: 1 vnt.
Lojalumo nuolaida: Registruotiems ir prisijungusiems vartotojams
Norėdami įdėti prekę į krepšelį turite prisijungti

Apsauginiai marškiniai skirti kalnų slidinėjimui (su kalnų slidėmis ar su snieglentėmis) moterims. Naujausia Hexpad technologija. Apsaugo nuo sutrenkimų nugarą ir inkstus. hDc technologija padės jums išlaikyti šilumą ir išlikti sausam slidinėjant - nereikia papildomai vilkėti termo aprangos. Šios apsaugos taip pat idealiai tinka važinėjant riedlentėmis, kalnų dviračiais ar BMX.

Tai pažangiausia McDavid kompresinė apranga su įdiegtomis hDc ir HexPad technologijomis.

KOMPRESINIAI RŪBAI

Senovės Elados sportininkai varžybose dalyvaudavo apsinuoginę, kad apranga nevaržytų judesių ir netrukdytų pasiekti maksimalių rezultatų. Kompanija McDavid pažengė dar toliau: sukūrė tokius drabužius, kurie ne tik nevaržo judesių, bet dar ir priešingai, padeda sportininkui. Todėl, Mcdavid kompanijos specialistai, ištyrę įvairių sporto šakų sportininkų kūno judesių ypatybes, sukūrė XXI amžiaus sportinę aprangą, kuri gali būti laikoma tarsi antroji sportininko oda. Tai kompresinė McDavid apranga – apranga sukurta atsižvelgiant į žmogaus kūno anatomiją. McDavid kompresinė apranga patogiai aptempia kūną, suteikia maksimalią judėjimo laisvę ir tuo pačiu kontroliuoja ir sustiprina raumenų veiklą. Gamindama savo kompresinę aprangą, McDavid kompanija gamyboje naudoja šiuolaikines kompresines medžiagas, kurios užtikrina aukšto lygio suspaudimą užtikrinantį optimalų raumenų darbą ir maksimalų komfortą.

Kuo yra geri ir išskirtiniai McDavid kompresiniai rūbai? Kodėl juos pasirenka profesionalūs sportininkai visame pasaulyje? Kompresinės medžiagos išsaugoja pagrindinius raumenis apšilimo būklėje. Tai sumažina traumų, susijusių su raumenų patempimais, riziką beveik iki nulio, taip pat sumažina raumenų nuovargį, atsirandantį dėl pieno rūgšties kaupimosi, bei sumažina raumenų traukulių atsiradimo tikimybę. Dar daugiau, kompresinė apranga skatina greitesnį sportininko atsistatymą po treniruočių ir varžybų, išlaikydama optimalų raumenų tonusą. Papildomai kompresinė apranga  apsaugo odą nuo dirginimo ir nutrynimų. Reikia tik vieną kartą užsidėti McDavid naujovišką sportinę kompresinę aprangą ir pajusite precedento neturinčią paramą jūsų raumenims, o taip pat nuostabų šilumos efektą, tuo pačiu gausite apsaugą nuo perkaitimo, neįtikėtiną komfortą treniruočių metu, užtikrinamą prakaito pašalinimu nuo kūno ir  kvėpuojančiomis audinio savybėmis.

McDavid kompresinė apranga tinka ne tik profesionaliems sportininkams, kurie pagal profesiją visada privalo likti geros fizinės formos ir sumažinti traumų riziką, bet ir bet kuriam asmeniui, kuris užsiiminėja sportu mėgėjišku lygiu, arba tiesiog nori maksimaliai lengvai palaikyti gerą fizinę formą. Taip pat ši kompresinė apranga bus  naudinga žmonėms, kovojantiems su viršsvoriu, kadangi bet kokie fiziniai pratimai aprirengus kompresinę aprangą yra daug efektyvesni.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti pačią pažangiausią kompresinę aprangą – pagamintą pasaulinio lyderio sporto medicinos ir sportinių apdsaugų srityje - McDavid kompanijos. Asortimente yra kompresiniai rūbai su apsauginiais HexPad įdėklais, apranga specialiai sukurta pagal jūsų sporto šaką, pvz. krepšiniui, rankiniui, futbolui, ledo rituliui, tenisui, tinkliniui, regbiui, slidinėjimui ar čiuožimui ir pan., taip pat apranga pagaminta naudojant pažangias šilumines technologijas hDc. Jūs galite išsirinkti kompresinę aprangą tinkamą tiek suaugusiems tiek ir vaikams.

HDC TECHNOLOGIJA

Jeigu norite, kad sportas jums atneštų džiaugsmą, kad jūs galėtumėte siekti aukštų rezultatų, jums reikalinga atitinkama apranga, kuri būtų tikrai patogi. Juk, kuo didesni fiziniai krūviai, tuo aukštenė jūsų kūno temperatūra. Kuo intensyvesnė treniruotė, tuo daugiau jūs prakaituojate. Tai, be sukeliamų nepatogumų, veda prie to, kad jums darosi vis karščiau. Galiausiai galite perkaisti, o tai priveda prie diskomforto, arba dar blogiau, prie  organizmo dehidratacijos. Tokiomis sąlygomis apie jokius sportinius pasiekimus negali būti net kalbos.

Šiandien į pagalbą jums ateis naujos revoliucinės technologijos. Viena iš jų yra HydraVent hDc. Medžiagos, pagamintos pagal šias technologijas, turi daug privalumų.  Pirmiausia, jums bus pakankamai vėsu karštose patalpose. Tuo pačiu metu, šaltoje aplinkoje, jums bus šilta vilkint aprangą, pagamintą iš medžiagų su hDc technologija. Taigi, ši technologija visiškai apsaugo jus nuo terminio šoko. Ji užtikrina prakaito paskirstymą ant paviršiaus ir pagreitintą jo išgaravimą. Dėl šios priežasties oda išlieka sausa, tuo pačiu išlaikomas optimalus kūno temperatūros režimas.

HEXPAD TECHNOLOGIJA

Sportas be traumų – nauja realybė!

Sportas yra užsiėmimas, kuris turėtų atnešti džiaugsmą! O tai, kad jo nenustelbtų  traumos ir sumušimai, pasirūpins naujos saugumo technologijos! Vienas iš tokių revoliucinių išradimų - patentuota technologija HexPad®. Jos pavadinimą galima išversti kaip "korių pagalvėlės", ir iš tikrųjų, įdėklai, pagaminti pagal šį metodą panašūs į korius.

Speciali audinio struktūra leidžia jį panaudoti atskirų kūno dalių, kurioms tenka įpatingas krūvis ir kurios turi didžiausią traumų riziką, apsaugai. Štai kodėl apsauga HexPad® nevaržo sportininko judesių, ji nėra didelių gabaritų, ne sunki, ir tuo pačiu metu padeda apsaugoti labiausiai pažeidžiamas vietas - pavyzdžiui, šlaunikaulius ir blauzdikaulius, kurių anksčiau beveik nebuvo įmanoma apsaugoti be žalos sportiniams rezultatams.

Pagalvėlės HexPad® įdedamos ne tik į sportinę aprangą, bet ir į apatinius rūbus, kas užtikrina maksimalų efektą.

Tokia apsauginė apranga tarsi išsklaido spaudimą ant kūno paviršiaus, dėl to galite visiškai pamiršti apie traumas, sumušimus, patempimus.

HexPad® technologija yra naudojama visose sporto šakose, atsižvelgiant į traumų ypatybes kiekvienoje iš jų. Audiniai, pagaminti pagal šią technologiją, tarsi juda kartu su jūsų kūnu, nedirginandami odos ir nevaržydami judesių. Kartais tai vadinama kompresine medžiaga, nes ji ne tik išplatina spaudimą per visą kūno paviršių, prilaikydama raumenis ir raiščius. Tai reiškia, kad jūs mažiau jausite nuovargį ir sunkumą skirtingose raumenų grupėse, lyginant su įprastais sportiniais rūbais.

Visi produktai, pagaminti pagal technologiją HexPad® buvo išbandyti ekstremaliomis sąlygomis, kurios įrodė jų patvarumą ir elastingumą. Net tokiose agresyviose sporto šakose, kaip, pavyzdžiui, regbis, sportinė apranga su HexPad® apsaugomis tarnauja daugiau nei vienerius metus.

Hexpad® technologija yra naudojama McDavid sportinėje aprangoje. Ši kompanija gamina aprangą skirtą futbolui, ledo rituliui, regbiui, rankiniui, krepšiniui, tinkliniui, tenisui ir daugeliui kitų sporto šakų.

Apsaugokite save naudodami McDavid sporto aprangą su HexPad® technologija!

Naudodamiesi hDc technologijomis galite pamiršti apie nuovargį ir diskomfortą. Jos privalumai yra užtikrinami paties audinio struktūra, jos audimo ir sintetinio pluošto molekulinėmis charakteristikomis. Todėl sportinės aprangos kokybė laikui bėgant neblogėja, ir nereikalauja specialios priežiūros. Ji puikiai perneša skalbimą, priešingai nuo kitų medžiagų, gaminamų naudojant kitas technologijas.

Šios medžiagos praktiškos, drabužiai ir apatiniai gerai nešiojasi, juos galima skalbti mašinoje ir jie reikalauja minimalios priežiūros.

Modelis: 9975WT.

Dydžiai: XS-XL.

Spalva: juoda.

sizing XS S M L XL XXL
Measure around chest 79-84cm 86-94cm 97-104cm 107-114cm 114-122cm 124+cm
 
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras
food supplements
supplements
© Copyright UAB "Ginatmeda"Sprendimas: kitoks.com